O spoločnosti

Máme 15 ročné skúsenosti s geosyntetikou

Našim cieľom je poskytovať svojim zákazníkom kvalitné riešenia za výhodné ceny a udržať si dlhodobú spokojnosť zákazníka.

Sme spoľahlivý dodávateľ komplexnej škály geosyntetických materiálov od rôznych významných dodávateľov pre každý typ projektu od stavby rodinného domu cez športoviská, skladové a výrobné haly, parkoviská až po výstavbu diaľnic na území celej SR. V našom portfóliu nájdete geotextílie, geomreže, izolačné fólie, drenážne geokompozity i záhradný sortiment.

Materiály

2.250.000 m2 dodaných
geosyntetických materiálov

Skladom

50.000 m2
materiálov skladom

Rýchle dodanie

24 hodín
doba dodania materiálu

Patenty

2 produkty
chránené patentom

Doprava tovaru

Doprava tovaru

Zabezpečujeme dopravu objednaného tovaru na stavbu a to i našou vlastnou dopravou pri výmerách do 3.000 m2.

Dopravu väčšieho objemu tovaru pre vás zabezpečíme prostredníctvom zmluvných autodopravcov.

Náš tím

Martin

Martin

Martin dohliada na celkový chod spoločnosti, zastrešuje obchod a poradenstvo pri výbere vhodných materiálov. Stretnúť sa môžete na stavbách, obchodných rokovaniach, alebo s ním budete v kontakte v prípade záujmu o naše produkty.

Ludka

Ľudka

Ľudka zabezpečuje komunikáciu s dodávateľmi a stará sa o administratívnu podporu spoločnosti. Obrátiť sa na ňu môžete i vo veciach týkajúcich sa marketingu a v prípade záujmu o vzájomnú spoluprácu.

Peter

Peter

S Petrom sa stretnete pri dodaní objednaného tovaru na stavbe a to i našou vlastnou dopravou pri výmerách do 3.000 m2. Dopravy väčšieho objemu tovaru pre nás spoľahlivo zabezpečuje Peter prostredníctvom jeho vlastnej autodopravy www.autobugy.sk

Andrea

Andrea

Andrea má vo firme na starosti spracovanie účtovníctva, miezd, personalistiky a ostatných súvisiacich činností v ekonomickej oblasti.

Máte otázky ?

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. V prípade záujmu vám vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku.